Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

 

mera majhen        

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com   

Seznam prijavljenih ekip

Moja igra logoLjutomer - Samo še dve prosti mesti za seznam nastopajočih ekip na zimskih turnirjih "Moja igra je nogomet"-2014 in kot smo že v prejšnjem prispevku zapisali, ter jasno opredelili v vabilu, bomo pri prijavah upoštevali vrstni red prijavljenih ekip. V nadaljevanju prispevka najdete trenutno prijavljene ekipe, seznam se sproti osvežuje.

 

 

 

 

                                                       Selekcija U-8 (letnik 2005, sistem 5+1)    05.01.2014                                                                  

A1 NŠ LJUTOMER B1 NK FARMTECH VERŽEJ
A2 NK SLOBODA ŠN B2 KMN BENEDIKT
A3  NK ZLATOLIČJE B3 NŠ ND Avto Škafar BELTINCI
A4 ŽNK Pomurje BELTINCI
B4 NŠ ND MURA 05  

 

                                                       Selekcija U-9 (letnik 2004, sistem 5+1)     19.01.2014

A1 NŠ LJUTOMER B1 NK FARMTECH VERŽEJ
A2 NK SLOBODA ŠN B2 KMN BENEDIKT
A3 NK ORMOŽ B3 ONŠ Golgeter HAJDINA 
A4 NK GORIŠNICA B4 ŽNK Pomurje BELTINCI 

 

                                                     Selekcija U-10 (letnik 2003, sistem 5+1)     02.02.2014

A1 NŠ LJUTOMER B1 NK FARMTECH VERŽEJ
A2 NŠ ND Avto Škafar BELTINCI B2 NŠ ND MURA 05 
A3 ONŠ Golgeter HAJDINA B3 NK SLOBODA ŠN
A4 NK Virs BISTRICA B4 NK AHA EMMI BISTRICA

 

                                                     Selekcija U-12 (letnik 2002, sistem 4+1)    09.02.2014

A1 NŠ LJUTOMER    
B1 NK FARMTECH VERŽEJ
A2  ONŠ Golgeter HAJDINA B2 NŠ ND MURA 05 
A3 NK AHA EMMI BISTRICA B3 NK NAFTA 1903 
A4 NK MIKLAVŽ B4 NK PALOMA 

 

                                                      Selekcija U-12 (letnik 2001, sistem 4+1)       02.03.2014

A1 NŠ LJUTOMER   
B1        NK FARMTECH VERŽEJ
A2 NK AHA EMMI BISTRICA 1 B2           NK AHA EMMI BISTRICA 2
A3  NŠ ND Avto Škafar BELTINCI B3 NŠ ND MURA 05 
A4 NK NAFTA 1903 B4  ONŠ Golgeter HAJDINA

OPOMBA: Če imata dve ekipi po rednem skupinskem delu isto število točk, najprej o napredovanju odloča medsebojno srečanje, nato pa boljša razlika v zadetkih! Če ima isto število točk več kot dve ekipi, o napredovanju odločajo medsebojna srečanja,  boljša razlika v zadetkih, več doseženih zadetkov, izvajanje kazenskih strelov s 6m (3 igralci, nato po en igralec do končne odločitve)!
Nagrade: 1. 2. in 3. mesto- pokali, 4. mesto praktična nagrada, pokal za najboljšega strelca in vratarja.
Rezultati, fotografije in poročila s turnirjev bodo objavljeni na spletni strani NŠ Ljutomer

Igralci na turnirju nastopajo na lastno odgovornost!
Vsak igralec oziroma ekipa, prevzema odgovornost za svojo opremo in osebne stvari!

mera logo

inst kapun

abak TV AS oglas