Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

 

mera majhen        

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com   

TURNIR SELEKCIJE U15 - 27.12.2014

SKUPINE IN RAZPORED:

 

SKUPINA A: NŠ LJUTOMER 1, NK AHA EMMI BISTRICA, NK LESOPLAST KRIŽEVCI, NK VERŽEJ 2

SKUPINA B: NK NAFTA, ŠNK RADGONA, ONŠ GOLGETER HAJDINA, NŠ LJUTOMER 2

SKUPINA C: NK VERŽEJ 1, NK RAKIČAN, NK BOGOJINA, NK JUROVSKI DOL

SKUPINA D: NK RUDAR Mursko Središče, ND BELTINCI, NK BAKOVCI, ŠNK RADGONA, ONŠ GOLGETER HAJDINA

RAZPORED: 

št. Tekem

skupina

ura

   

rezultat

1

A

9:00

NŠ LJUTOMER 1

VERŽEJ 2

 

2

B

9:15

NAFTA Lendava

ŠNK RADGONA 1

 

3

A

9:30

NK AHA EMMI BISTRICA

NK LESOPLAST Križevci

 

4

B

9:45

NŠ LJUTOMER 2

ONŠ GOLGETER Hajdina

 

5

A

10:00

LJUTOMER 1

NK AHA EMMI BISTRICA

 

6

B

10:15

NK NAFTA

NŠ LJUTOMER 2

 

7

A

10:30

VERŽEJ 2

NK LESOPLAST Križevci

 

8

B

10:45

ŠNK RADGONA 1

ONŠ GOLGETER Hajdina

 

9

A

11:00

NŠ LJUTOMER 1

NK LESOPLAST Križevci

 

10

B

11:15

NK NAFTA

ONŠ GOLGETER Hajdina

 

11

A

11:30

NK AHA EMMI BISTRICA

NK VERŽEJ 2

 

12

B

11:45

NŠ LJUTOMER 2

ŠNK RADGONA 1

 

13

C

12:00

NK VERŽEJ 1

NK RAKIČAN

 

14

D

12:15

NŠ RUDAR Mursko Središče

ND BELTINCI

 

15

C

12:30

NK JUROVSKI DOL

NK BOGOJINA

 

16

D

12:45

ŠNK RADGONA 2

NK BAKOVCI

 

17

C

13:00

NK VERŽEJ 1

NK BOGOJINA

 

18

D

13:15

NŠ RUDAR Mursko Središče

ONŠ GOLGETER Hajdina 2

 

19

C

13:30

NK JUROVSKI DOL

NK RAKIČAN

 

20

D

13:45

ŠNK RADGONA 2

ND BELTINCI

 

21

C

14:00

NK VERŽEJ 1

NK JUROVSKI DOL

 

22

D

14:15

NŠ RUDAR Mursko Središče

NK BAKOVCI

 

23

D

14:30

ONŠ GOLTETER Hajdina 2

ND BELTINCI

 

24

C

14:45

NK BOGOJINA

NK RAKIČAN

 

25

D

15:00

ŠNK RADGONA 2

ONŠ GOLGETER Hajdina 2

 

26

D

15:15

NK BAKOVCI

ND BELTINCI

 

27

4/1 FINALE A

15:30

A1

B2

 

28

4/1 FINALE B

15:50

A2

B1

 

29

4/1 FINALE C

16:10

C1

D2

 

30

4/1 FINALE D

16:30

D1

D2

 

31

2/1 FINALE

16:50

A

C

 

32

2/1 FINALE

17:20

B

D

 

33

3. MESTO

17:55

     

34

FINALE

18:30

     

mera logo

inst kapun

abak TV AS oglas