Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Dve visoki zmagi v gosteh

u19 carda ljutomer sep 2013 N NovakLjutomer – Nobena ljutomerska selekcija v tednu, ki je za nami, ni igrala domače tekme, z gostovanj pa so se ljutomerski igralci vrnili z dvema zmagama in enim porazom. Visoko zmago so zabeležili mladinci v Ižakovcih, selekcija U-15 je izgubila v Gančanih, U-13 pa je do vrha napolnila mrežo Bogojine. V torek bo v Bakovcih trening selekcij MNZ Murska Sobota za U-13 in U-15...

Pet zadetkov kapetana Novaka
Ljutomerski mladinci so tokrat gostovali v Ižakovcih, ki zasedajo na lestvici eno mesto nižje od Ljutomera. Ljutomerčani so od prve minute zagospodarili na igrišču in po prvem polčasu vodili 0:7, v drugem pa so rezultat podvojili za končnih 0:14. Strelci za Ljutomer so bili: Nino Novak 5x, Denis Vaupotič 3x, Tilen Semenič 3x, po enkrat pa so zadeli še  Tomi Horvatič, Matej Korošec in Jože Rajh. V naslednjem krogu prihaja v Ljutomer ekipa NK Rakičan, tekma bo v nedeljo, 11.05.2014 ob 17:00 na stadionu v Ljutomeru.

Poraz brez doseženega zadetka
Selekcija U-15 je gostovala v Gančanih in v nepopolni zasedbi gladko izgubila 0:5. Naslednja prvenstvena tekma čaka Ljutomerčane v torek, 06.05.2014 ob 17:00, ko bodo gostili ekipo iz Rakičana, po daljši odsotnosti pa se vrača njihov trener Tadej Vogrinec.

Deset zadetkov v mreži Bogojine
Selekcija U-13 je tokrat gostovala v Bogojini, dosegla deset zadetkov in zmagala z rezultatom 0:10. Strelci za Ljutomer so bili: 1. polčas Matej Grof Semenič, Miha Kavčič, Miha Kavčič, avtogol, Marcel Horvat; 2. polčas: Domen Štefanec, Matej Grof Semenič, Marcel Horvat. V četrtek, 08.05.2014 ob 17:30, bodo Ljutomerčani gostovali pri deklicah ŽNK Beltinci.

Trening selekcij MNZ Murska Sobota
Selekcija U-11 bo v soboto, 10.05.2014 gostovala na turnirju v Šalovcih, s pričetkom ob 10:00.
Trening selekcij MNZ M. Sobota U-13 in U-15 (letniki 1999, 2000, 2001, 2002 in 2003)  bo v sredo, 07. 05. 2014 ob 16.00 uri (za igralce selekcije U-13) in ob 17.00 uri (za igralce selekcije U-15) na igrišču ŠNK BAKOVCI v Bakovcih. Trenerji ljutomerskih selekcij bodo napotili bolj perspektivne igralce na ta trening in o tem obvestili njihove starše.