Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Teden brez poraza

u19 serdica ljutomer okt 2013LjutomerMladinska ekipa NŠ Ljutomer nadaljuje z uspešnimi igrami, tokrat so ugnali ekipo iz Serdice, starejši dečki so gostovali v Veržeju in se domov vrnili s tremi točkami, mlajši dečki so gostili vrstnike iz Rakičana ter jih zanesljivo premagali, selekcija U-9 pa se zaradi domačih obveznosti ni udeležila turnirja v Beltincih…

u19 serdica ljutomer okt 2013

Zaostalo srečanje v nedeljo

Varovanci trenerja Mateja Vrbančiča so po dveh visokih zmagah zabeležili še tretjo, tokrat rezultat ni bil tako visok, kljub temu pa so se upravičeno veselili novih treh točk v 1.MNL Murska Sobota. Srečanje s Serdico je bilo praktično odločeno že v prvem polčasu, ko so Ljutomerčani dosegli štiri zadetke, prejeli pa nobenega. Že v drugi minuti je gostujočo mrežo načel domači kapetan Nino Novak, v 15. Minuti je bil uspešen Matej Korošec, šok gostov je samo minuto za tem izkoristil še Denis Kosi Vaupotič, izid prvega polčasa 4:0 pa je postavil Tilen Semenič v 36. minuti. V drugem polčasu so gosti proti koncu srečanja samo omilili svoj poraz, srečanje se je končalo z rezultatom 4:2. V naslednjem krogu se Ljutomerčani odpravljajo na gostovanje v Puconce, tekma bo v soboto, 25.05.2014 ob 17:30. Zaostalo srečanje med Ljutomerom in Čardo pa bo na sporedu v nedeljo, 26.05.2014 ob 15:00 na stadionu v Ljutomeru.

u15 bakovci ljutomer okt 2013Tesna zmaga na gostovanju
Starejši dečki so tokrat gostovali v Veržeju, ki v tej ligi tekmuje izven konkurence in presenetljivo osvojili vse tri točke. Po prvem polčasu so Ljutomerčani vodili 1:3, na koncu pa slavili s končnih 4:5. Strelci za Ljutomer: Gašper Semenič 2x, Amadej Štaman 2x, en zadetek pa je dosegel Jeremy Bukovec. Zaradi udeležbe naših dveh igralcev (Gašper Semenič in Amadej Štaman) na treningu, ki je v sklopu selekcioniranja reprezentance U-15, bo tekma med NŠ Ljutomer in NK Čardo predvidoma v sredo ob 17:30 v Ljutomeru.

Zmaga v dežju u15 bakovci ljutomer okt 2013
Mlajši dečki U-13 so v 12. krogu gostili ekipo iz Rakičana in jo premagali z rezultatom 5:1. Polčas se je končal z vodstvom Ljutomera 2:1, v drugem delu pa so Ljutomerčani dosegli še tri zadetke, prejeli pa nobenega. Marcel Horvat je dosegel štiri zadetke, enega pa Luka Smodiš. V naslednjem krogu Ljutomer nima prvenstvene tekme, naslednja je na sporedu v zadnjem krogu, 29.05.2014 v Ljutomeru, proti ekipi NK Čarda.

Turnir v Murski Soboti
Selekcija U-11 bo po eno tedenskem premoru nastopila na turnirju v Murski Soboti in sicer v soboto, 24.05.2014 ob 10:00.

Obhajilo, šolske obveznosti
Selekcija U-9 je imela po razporedu predvideno udeležbo na turnirju v Beltincih, vendar se zaradi obveznosti otrok in pomanjkanja števila prostih igralcev, tega turnirja tokrat ni udeležila.

mera majheninst kapun

SELEKCIJA PON 19.05. TOR 20.05. SRE 21.05. ČET 22.05. PET 23.05. SOB 24.05. NED 25.05. IGRIŠČE TRENER

051 670 763

U-19         17:00 20.krog Puconci:Ljutomer ob 17:30 16.krog Ljutomer:Čarda ob 15:00 Stadion Ljutomer