Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Tesen poraz s prvaki

u19 ljutomer mura maj 2014  15Ljutomer – Predzadnji krog U-19, 1. MNL Murska Sobota, je prinesel srečanje med ekipa NŠ Ljutomer, ki v spomladanskem delu igra zelo dobro in NŠ Mura, ki si je že zagotovila končno prvo mesto na lestvici. Selekcija U-15 je v Rakičanu klonila v končnici tekme, podobno se je zgodilo tudi U-13, ki je doma izgubila s Čardo. Poteka vpis za Poletni nogometni tabor 2014 za otroke od letnika 2001 do 2007, PRIJAVNICA

Ljutomerski mladinci so v spomladanskem delu tekmovanja prikazali zelo dobro in učinkovito igro, pravi test svoje pripravljenosti pa so imeli v soboto, ko so gostili prvaka U-19 1. MNL Murska Sobota. Tekma med Ljutomerom in Muro se je pričela z rahlo prednostjo Ljutomerčanov, ki so imeli dve lepi priložnosti za zadetek, še najlepšo je imel Tilen Semenič, ki je zadel vratnico. u19 ljutomer mura maj 2014  16Isti igralec je v 15. minuti izkoristil zmedo gostujoče obrambe in po hitri izvedbi prostega strela zadel za 1:0 in s tem zadetkom postavil izid prvega polčasa. V 49. minuti je Legen rezultat izenačil, šest minut za tem je Tilen Semenič zadel za novo vodstvo 2:1, v 58. minuti pa 3:1 za Ljutomer, tokrat je bil strelec Denis Kosi Vaupatič. Sledil je pritisk gostov in v 68. minuti avtogol katerega je dosegel Tomi Horvatič, v 75. minuti je izenačil Šuša, zmago gostom pa je prinesel zadetek katerega je dosegel Zver v 81. minuti. u19 ljutomer mura maj 2014  34Omeniti velja še dve izključitvi, pri Ljutomeru je bil v 72. minuti  izključen Tilen Semenič, pri gostih pa Ostanek v 74. minuti. Kljub porazu so varovanci trenerja Vrbančiča pokazali borbeno in dobro igro, zmanjkalo je nekaj sreče, pa tudi vratar Aljaž Slokan, kljub nekaterim izrednim obrambam, tokrat ni bil na nivoju prejšnjih tekem. V zadnjem krogu Ljutomer gostuje v Gančanih, ki zasedajo visoko tretje mesto na lestvici. Slike s tekme v Ljutomeru najdete v naši GALERIJI slik.

Selekcija U-15 je gostovala v Rakičanu in izgubila z rezultatom 3:2. Strelca za Ljutomer sta bila Gašper Semenič in Amadej Štaman. Tekmovanje v tej selekciji je praktično končano, Ljutomerčane pa čaka še preloženo srečanje s Čardo v Ljutomeru, zaenkrat pa datum in ura tekme še nista določena.
U-13 je v zadnjem krogu gostila ekipo iz Čarde ter izgubila z rezultatom 3:4, za Ljutomer pa sta zadela: Marcel Horvat 2x in Bennet Markovič 1x. V nedeljo, 08.06.2014 ob 09:00, nastop na turnirju v Murski Soboti. RAZPORED za U-9
Ljutomerska najmlajša selekcija U-9 je bila tokrat domačin turnirja na katerem so nastopile ekipe iz Veržeja in ŽNK Pomurje Beltinci. V soboto, 07.06.2014 ob 09:00, nastop na turnirju v Murski Soboti. RAZPORED za U-13

mera majheninst kapun

zlozenka 2014Nogometni tabor 2013 4 dan (13)Poletni nogometni tabor 2014
Nogometna šola NK Ljutomer tudi ob koncu letošnjega šolskega leta in obenem ob koncu tekmovalne sezone 2013/14 organizira Poletni nogometni tabor za otroke od letnika 2001 do 2007. Tudi tokrat smo pripravili zelo zanimiv in otrokom prilagojen program z veliko zabave, saj bo to praktično zadnje druženje pred veselimi počitnicami. Tabor bo trajal od, 25.06. do 29.06. 2014 na stadionu v Ljutomeru, v primeru slabega vremena pa v telovadnici ŠIC v Ljutomeru. Upamo na toplo in sončno vreme, saj imamo predvideno tudi kopanje v kopališču Ljutomer, prijavnico-zloženko za Poletni nogometni tabor 2014 pa si lahko prenesete TUKAJ.