Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Zanesljivo proti Bogojini

Turnir U13 Rakican 2013 13Ljutomer – Po uvodni zmagi proti Lipi (12:1) in remiju v gosteh pri Veržeju(2:2), so ljutomerski mlajši dečki (U-13) tokrat gostili ekipo iz Bogojine. Varovanci trenerja Primoža Munde so zanesljivo opravili domačo nalogo in na koncu slavili z visokim rezultatom 6:0

NŠ Ljutomer : NK Bogojina 6:0 (4:0)

Samo srečanje se je pričelo precej mirno in v uvodnih desetih minutah ni bilo pravih priložnosti za zadetek. Prav v 10. Minuti je Miha Kavčič iz gneče v kazenskem prostoru gostov uspel zadeti za Ljutomer, ki je povedel 1:0. Pet minut za tem je v igro vstopil Miha Fekonja in že s prvim dotikom žoge v igri zadel za povišanje vodstva 2:0. Isti igralec je v enem od naslednjih napadov povišal na 3:0, izid polčasa 4:0 pa je postavil domači kapetan Marcel Horvat tik pred odhodom na odmor in sicer po lepi solo akciji. Gosti iz Bogojine so imeli eno lepo priložnost za zadetek iz prostega strela, vendar se je izkazal domači vratar Jure Jurša, ki je strel ubranil. Že po prvem polčasu bi Ljutomerčani lahko zadeli za višje vodstvo, vendar je kar nekaj priložnosti ostalo neizkoriščenih in ostalo je pri rezultatu 4:0.
Memorial Lebar 2013 Ljutomer 2013  (77)Podobno sliko na igrišču smo videli tudi v drugem polčasu, Ljutomer je držal vse niti igre v svoji  nogah, si ustvarjali priložnosti za zadetek, v 38. minuti pa je po podaji iz kota za 5:0 zadel Jan Kristofič. Sledilo je obdobje nezbranosti v zaključku napadov, pet minut pred koncem srečanja pa je šesti zadetek za domače zabil Bennet Markovič, ki je izkoristil zmedo v gostujoči obrambi in postavil končni izid srečanja 6:0. Zmaga Ljutomerčanov je več kot zaslužena, po treh odigranih krogih ostajajo neporaženi, naslednje srečanje pa jih čaka prihodnji torek 01.10.2013, ko bodo na stadionu v Ljutomeru gostili žensko ekipo ŽNK Pomurje iz Beltincev.