Za boljše delovanje ta stran, uporablja piškotke

Več o piškotkih

Strinjam se

NS-Ljutomer.si uporablja piškotke, če boste nadaljevali brskanje po našem spletnem mestu, sklepamo, da se z uporabo piškotkov strinjate. Za nadaljevanje uporabe spletnega mesta kliknite "Strinjam se".
Nastavitve za piškotke lahko nadzirate in spreminjate v svojem spletnem brskalniku

mera majhen

nogometni tabor2014 piknik podelitev  25Nogometni tabor se je zaključil s piknikom s starši, podelitvijo priznanj in nogometno tekmo, kjer so se pomerili otroci in njihovi starši. Slike z letošnjega tabora najdete v naši galeriji slik.

Izdelava spletnih strani    turnirji com

Turnir U15 dobila ekipa iz Slov. Bistrice

LJUTOMER U15 - V soboto 27.12.2014, se je v Ljutomeru na osnovni šoli Ivana Cankarja Ljutomer odvil turnir selekcije U15 v futsalu. Na turnirju je najboljšo igro prikazala ekipa iz NK Ahha Emmi Bistrica, ki so pobrali vse nagrade.

V finalu so premagali vrstnike iz NK Veržeja 1 in tako brez poraza zasluženo osvojili 1. mesto na turnirju. Za najboljšega strelca turnirja je bil izbran Jaša Martinčič (NK Bistrica), za najboljšega vratarja pa Domen Gril (NK Bistrica).

Turnir je gostil kar 17 ekip, ki so prikazali všečno in borbeno igro. Ekipe so bile razporejene v 3 skupine po 4 ekipe in 1 skupina po 5 ekip. V četrfinale sta se uvrstili prvi dve ekipi iz skupine. Ljutomer je na turnirju igral z dvema ekipama. prva ekipa je morala po hudem boju v 1/4 finalu priznati premoč ŠNK Radgone, medtem ko je druga ekipa tekmovanje končala že v skupinskem delu. Rezultate si lahko pogledate spodaj. Slike iz turnirja pa najdete na: https://www.facebook.com/pages/N%C5%A0-Ljutomer/389342911185016